Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.


Selecteer kantoor *

U moet akkoord gaan met het privacy beleid van deze website
* Verplicht in te vullen
  sluit kaart

Contact

Woestyn Immobilia

Leopoldlaan 19, 8420 De Haan
Tel: 059-235 001
Fax: 059-235 718
dehaan@woestyn.be
 

Openingsuren

Ma, di, do, vrij en zat: 9u-12u en 14u-18u
Gesloten op woensdag en zondag





 

Woestyn Immobilia

Gentstraat 2, 8450 Bredene
Tel: 059-441 099
Fax: 059-235 718
bredene@woestyn.be
 

Openingsuren

Ma, di, do, vrij en zat: 09u-12u en op afspraak
Gesloten op woensdag en zondag
Woestyn Immobilia kantoor De Haan Woestyn Immobilia kantoor Bredene

RPR Brugge

Erkende vastgoedmakelaar – bemiddelaar en vastgoedmakelaar-syndicus – BIV 207 467 & 502 886
Erkende vastgoedmakelaar – bemiddelaar – BIV 508 422
Ondernemingsnummer BTW BE 0416.908.275
BA en borgstelling via NV AXA Belgium (polisnr. 730.390.160)
Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code van het BIV
Algemene voorwaarden


Schrijf u in

Ons team

Filip Degroote

Filip Degroote

BIV 207 467
degroote@woestyn.be
Inge Van Tilborgh

Inge Van Tilborgh

BIV 508 422
inge@woestyn.be
Jutta De Wolf

Jutta De Wolf

BIV 502 886
jutta@woestyn.be

Tine Bervoet

tine@woestyn.be

Jacqueline Bosmans

info@woestyn.be
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]