Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.


Selecteer kantoor *
* Verplicht in te vullen
  sluit kaart

Contact

Woestyn Immobilia

Leopoldlaan 19, 8420 de haan
Tel: 059-235 001
Fax: 059-235 718
dehaan@woestyn.be

Openingsuren

Ma, di, do, vrij en zat: 9u-12u en 14u-18u
Gesloten op woensdag en zondag


Woestyn Immobilia kantoor De Haan

Woestyn Immobilia Bredene

Gentstraat 2, 8450 bredene
Tel: 059-441 099
Fax: 059-235 718
bredene@woestyn.be

Openingsuren

Ma, di, do, vrij en zat: 9u-12u en 14u-18u
Gesloten op woensdag en zondag
Woestyn Immobilia kantoor Bredene

Woestyn Immobilia Wenduine

Zeedijk Wenduine 25, 8420 wenduine
Tel: 050-410 919
Fax: 059-235 718
wenduine@woestyn.be

Openingsuren

Ma, di, do en vrij: 14u - 17u
Za: 10u - 12u en 14u - 17u
Gesloten op woensdag en zondag
Woestyn Immobilia kantoor Wenduine

RPR Brugge

Erkende vastgoedmakelaars BIV nummer 207 467 - 502 886 - 508 422
Ondernemingsnummer BTW BE 0416.908.275
Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel
Plichtenleer van de vastgoedmakelaar: KB van 27 september 2006


Schrijf u in

Ons team

Filip Degroote

Filip Degroote

BIV 207 467
degroote@woestyn.be
Inge Van Tilborgh

Inge Van Tilborgh

BIV 508 422
inge@woestyn.be
Ingrid De Vestele

Ingrid De Vestele

verhuur@woestyn.be
Jutta De Wolf

Jutta De Wolf

BIV 502 886
jutta@woestyn.be

Anouchka Demets

anouchka@woestyn.be
Christophe Callebout

Christophe Callebout

christophe@woestyn.be

Jeroen Joris

jeroen@woestyn.be

Jacqueline Bosmans

info@woestyn.be
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]